• REALIZACJE

• Dzięki dobrej współpracy z organem szkoły jakim jest Rada Rodziców oraz innymi podmiotami, szkoła stale rozwija swoją bazę materialną.

• W 2017 roku pan Andrzej Krawiec wykonał płaskorzeźbę drzewa, które możemy oglądać na parterze w hollu
          • W marcu 2018 roku z funduszy RR zakupiono sportowe stroje reprezentacyjne.
          • W maju zakupiono 25 tabletów oraz skrzynię do ich przechowywania.
          • W maju wspólnie z RR obsadzono teren szkoły iglakami.
          • We wrześniu 2018, rodzic chcący zachować anoniomowość ufundował bukszpany, którymi obsadzono pusty klomb od frontu szkoły w napis SP 2.
          • W październiku z inicjatywy pani Iwony Czerwińskiej, szkoła wzbogaciła się o zestaw siedzisk wypoczynkowych oraz ozdobnych kwiatów doniczkowych, które rozstawiono w różnych miejscach szkoły.
          • W styczniu 2019 szkolny księgozbiór dla najmłodszych wzbogacił się o 50 pozycji - książek oraz kolorowych albumów. Darczyńca nie podał danych personalnych.
          • W lutym 2019 r., otrzymaliśmy 10 laptopów od firmy GFT, którą reprezentował pan Filip Koczorowski. sprzęt będzie przeznaczony do zerówek oraz biblioteki.