• Noc Filmowa 2018

• w dniu 9/10 marzec 2018 roku.

Pomysł Samorządu Uczniowskiego, żeby zorganizować Noc Filmową w szkole przyjął się doskonale! Był to strzał w dziesiątkę! Noc z 9 na 10 marca była dla uczniów klas 6A, 6B, 7A, 7B i 7C wyjątkowa. Wydarzenie zaczęło się o godzinie 19:00 w piątek, a dobiegło końca o 6:00 nad ranem w sobotę. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania Auli – rozkładania materaców, śpiworów czy też w niektórych przypadkach założenia oryginalnych piżam. Jednak głównym celem spotkania było po prostu wspólne oglądanie filmów. Nie zabrakło oczywiście wspólnych pogawędek i dyskusji. Noc Filmowa była świetną okazją do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień. A zapach popcornu unosi się w szkole po dziś dzień, a wrażenia wszystkich tych, którzy zdecydowali się spędzić ten wieczór przy dobrym filmie na pewno jeszcze długo nie opadną.
          Koordynator: Kamil Wnuk

Opiekunowie: Klaudia Sobocińska, Kamil Wnuk