• Wolontariat

• Wolontariusze naszej szkoły to ludzie z pasją, którym pomysły na pomaganie w zasadzie się nie kończą. Przez swoje działania udowadniają, że pomagać może naprawdę  każdy. Wystarczą dobre chęci i odrobina kreatywności.

W ciągu 3 lat działalności wzięliśmy udział w szeregu akcji charytatywnych na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym. Odpowiedzieliśmy na potrzeby instytucji takich jak: dom dziecka, hospicjum, czy dom samotnej matki jak  i konkretnych osób. Ideą, która łączyła je wszystkie było dostrzeżenie drugiego człowieka. Bo wolontariat to nauka uważnego patrzenie, cierpliwego słuchania i śmiałego wyciągania dłoni. Nasza grupa łączy uczniów klas III – VIII.

Jest nas już bardzo wielu, ale wciąż czekamy na Ciebie! Jeśli masz ochotę przeżyć niesamowitą przygodę przyłącz się do nas i zacznij zarażać dobrem już dziś!

WRAŻLIDOŚĆ
          OTWARTOŚĆ