• Szanowni Państwo, od września 2021 firmą dostarczająca obiady naszym uczniom będzie ESE Catering.

    https://www.facebook.com/ESE-Catering-101010001797078

    Kilka informacji od firmy: 

    Od 01.09.2021 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków aplikację „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

    https://bit.ly/36Cs0T3

    lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari.

    Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

    • jak się zarejestrować:

                    https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

    • jak płacić i zamawiać posiłki:

                    https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

     

    Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

      Jak to zrobić:

    • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
    • następnie wyszukać „zamowposilek.pl”
    • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
    • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

     

     

    Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 7:30 . Na pierwsze 7 dni  od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.  (Debetu nie widać na koncie, będzie stan konta 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 30 zł)

    Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji

    Aby wybrane przez Państwa zamówienie zostało potwierdzone należy je najpierw opłacić w całości w aplikacji. Posiłki wybrane ale nie opłacone nie zostaną zamówione  (nie dotyczy posiłków zamówionych z debetu).

    W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.