• Szanowni Państwo, od września 2021 firmą dostarczająca obiady naszym uczniom będzie ESE Catering.

     

     

     

  • Szanowni Państwo,

   Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

   https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

   lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

    

   jak się zarejestrować:

   https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

   jak płacić i zamawiać posiłki:

   https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

    

   Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

     Jak to zrobić:

   • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
   • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
   • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
   • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

    

   System zamyka przyjmowanie zamówień na posiłki o 23:59 poprzedniego dnia, ale anulować obiad można do 7.30 rano. Na pierwsze 7 dni  od rejestracji, aby dać Państwu czas na zapoznanie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty. Środki wykorzystane z debetu należy później spłacić(Debetu nie widać na koncie, będzie stan konta 0zł. Nie oznacza to, że debetu nie ma. System pozwoli złożyć zamówienie do maksymalnie 30 zł)

    

   Ceny posiłków:

   Zupa: 5zł

   Drugie danie: 11zł

   Zestaw obiadowy zupa+drugie danie+napój: 13,50zł

   Podwieczorek: 3,50zł

   Aby wybrane przez Państwa zamówienie zostało potwierdzone należy je najpierw opłacić w całości w aplikacji. Posiłki wybrane ale nie opłacone nie zostaną zamówione  (nie dotyczy posiłków zamówionych z debetu).

   W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.