• Zbieraj kroki z Pho3nix Active School

    • Nasza szkoła w ramach projektu sportowego Pho3nix Active School została zgłoszona w konkursie na największą liczbę kroków w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

     Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierają kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

     Nagroda
     Szkoła, która uzbiera największą liczbę kroków w trakcie trwania konkursu wygrywa sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji!

     Co trzeba zrobić?
     - rejestrujemy się na stronie https://app.pho3nix-kids.com/rejestracja i zakładamy konto Ucznia.
     - pobieramy aplikacje mobilna Pho3nix Kids w Google Play lub App Store. Uczniowie reprezentujący Szkołę w Konkursie muszą mieć aktywne „Konto Uczeń” przyporządkowane do Szkoły, w której się uczą oraz zintegrowaną aplikację z aplikacjami Google Fit lub Apple Health
     - wykonujemy w dniach 6 do 14 kwietnia największą liczbę kroków z tą aplikacja

     Zachęcamy Was do logowania się w aplikacji, aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore.

     Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza!

     Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w KONKURSIE NA NAJAKTYWNIEJSZA SZKOŁĘ - ZBIERAJ KROKI W DNIACH 6-14 KWIETNIA I WYGRYWAJ NAGRODY, Bawimy się i rywalizujemy!

     Szczegóły na plakatach: plakat 1plakat 2plakat 3

         

    • Najpiękniejsza Kartka Świąteczna w języku angielskim lub niemieckim

    • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VIII  do wzięcia udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną w języku niemieckim i angielskim.


     kolorowe jajka wielkanocne z dorysowanymi uszkami zająca

     Regulamin

    • Kolorowa Wiosna

    • Wielkimi krokami zbliża się wiosna w związku z tym zapraszamy uczniów klas 1-3 do międzyszkolnego gminnego konkursu fotograficznego- Kolorowa wiosna.

     Termin nadsyłania został wydłużony do 15 kwietnia

     Regulamin

     Załącznik 1

     Załącznik 2

    • Święty Józef Opiekun i Patron

    • Potrafisz rysować? Malować? A może robisz świetne zdjęcia? Zapraszamy Cię do udziału w archidiecezjalnym konkursie plastyczno – fotograficznym pod hasłem: „Św. Józef Opiekun i Patron”. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej lub plastyczno – fotograficznej w formacie A3 lub A4 inspirowanej tematem. Technika wykonania pracy dowolna. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 marca, powodzenia!

    • Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas 3

    •  

     Z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Patryka serdecznie zapraszamy naszych trzecioklasistów do udziału w konkursie. Już niebawem rozpoczniemy eliminacje szkolne. Tylko dziesiątka najlepszych uczniów będzie mogła reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym i podejść do testu w formie on-line.
     Dokładny przebieg konkursu został opisany w załączonym regulaminie.
     Trzymajmy kciuki za naszych przedstawicieli.

     Good luck!

     Regulamin konkurs

    • Konkurs Kwestionariusz Postmana

    • Konkurs zakończony

     Jesteś kreatywną osobą posiadającą wiele ciekawych pomysłów? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Może to Ty zaprojektujesz wynalazek przyszłości.

     Wszystkie chętne osoby z klas 6-8 zapraszamy do zapoznania się z regulaminem

     Czekamy na Wasze innowacyjne prace.

    • Atrakcje turystyczne krajów anglojęzycznych

    • Konkurs zakończony

     Z okazji zbliżających się Mikołajek nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie o najciekawszych atrakcjach i zabytkach krajów anglojęzycznych.
     W obecnej sytuacji, kiedy nie możemy podróżować udajmy się wspólnie na wycieczkę po Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych chociaż w naszej wyobraźni. Może odwiedzimy miejsce gdzie urząd prezydenta obejmie świeżo wybrany Joe Biden?

     Link do quizu dla klas 4-6: https://liblink.pl/wHjYvwIi3H

     Have fun with English!

     Regulamin

   • Konkurs zakończony

    Zapraszamy  uczniów klas III do udziału w szkolnym konkursie Spelling Master. Szczegóły oraz informacje odnośnie zapisów znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

    Regulamin Spelling Master 2020

    Marta Kazimierczak-Con
    Joanna Nowacka

   • Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Whos Your Favourite Teacher? Zasady oraz termin konkursu są zamieszczone w załączonym regulaminie. Have fun with English!

    regulamin Who's your favourite teacher

    • Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

     Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.