• Dzień bez plecaka

    • Z okazji pierwszego tygodnia wiosny Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów (od 0 - VIII) do udziału w akcji No Backpack Day - Dzień bez plecaka.
     W naszej szkole będzie to piątek: 25.03.2022r.
     Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs na Mistrza Kreatywności. Wygraj tytuł, cukierki dla całej swojej klasy, oraz wykaż się pomysłowością! 

     Regulamin

     Z wiosennymi pozdrowieniami
     Wasz Samorząd Uczniowski

    • 21 marca – Pierwszy Dzień Wiosny na słodko  

    • Z okazji zbliżającego się pierwszego dnia wiosny Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich do udziału w naszej kolorowej i słodkiej akcji.

     Co należy zrobić?

     Po pierwsze najpierw się przygotujmy. Razem z kawiarenką zróbmy mini kiermasz naszych talentów. Potrafisz robić i masz już gotowe kolorowe bransoletki lub inne ozdoby, które można nosić wiosną? Może masz jeszcze inny talent, którym chciałbyś/chciałabyś się z nami podzielić? Przynieś to co chcesz przekazać swojemu Samorządowi Uczniowskiemu w ten czwartek 17.03.2022r. i zostaw w naszym kartoniku w portierni. Pamiętaj żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem na opakowaniu. W podzięce za wsparcie otrzymasz od nas pochwałę i punkty 😊

     Po drugie przygotujmy wspólnie kawiarenkę. 21 marca nie będzie problemem to, że zapomnieliście o śniadaniówce. Za drobną opłatą będziesz mógł/mogła kupić od nas coś słodkiego. Samorząd Uczniowski przygotuje od siebie ciasta i słodycze w tym dniu, ale jeśli Twoim talentem jest pieczenie ciast to również możesz nas wesprzeć! Oczywiście i tym razem nie zapomnimy o pochwałach. Wystarczy w poniedziałek (21.03.2022r.) dostarczyć swoje ciasto (już pokrojone) do kawiarenki. Następnie napisać o tym wiadomość do opiekunek SU p. Marty Kazimierczak-Con lub Bernadetty Miki.

     Kawiarenka będzie otwarta na każdej krótkiej przerwie na holu na parterze. Serdecznie zapraszamy do świętowania wiosny z nami na słodko i kolorowo! Dlatego kolorowe i zielone ubrania w tym dniu będą mile widziane 😊

     Fundusze uzbierane w ramach kiermaszu i kawiarenki zasilą konto Samorządu Uczniowskiego, byśmy mogli dalej organizować dla Was ciekawe przedsięwzięcia i konkursy z nagrodami!

      

     Życzymy ciepłej, kolorowej i pysznej wiosny!

     Wasz Samorząd Uczniowski

    • 8 marca Dzień Kobiet

    • Z okazji Dnia Kobiet
     życzymy wszystkim Paniom:
     pogody ducha,
     spełnienia marzeń,
     samych cudownych chwil,
     miłości, zrozumienia
     i grona przyjaciół.

     Samorzad Uczniowski z Radą Rodziców

    • 1 marca Dzień Przytulania Bibliotekarza

    • 1 marca to Międzynarodowy Dzień Przytulania Bibliotekarza: Jak sama nazwa wskazuje, w ten dzień wypadało podziękować Pani z naszej biblioteki. Nie tylko pomaga nam w wyborze ciekawej lektury, ale i przymyka oko, gdy nieco spóźnimy się z oddaniem książki. ;)

     Nasz Samorząd Uczniowski nie zapomniał o pani Agnieszce Marciniak i odwiedził ją ze słodkościami. Ten uśmiech potrafi każdego zachęcić do czytania! A naprawdę warto, ponieważ czytanie jest ważne, rozwija nasze myśli, daje nam niekończącą się wiedzę, jednocześnie utrzymując aktywność umysłu. Czytanie książek, pomaga nam się uczyć i rozumieć oraz czyni nas mądrzejszymi, nie wspominając o rozwijanej przez nas wiedzy, słownictwie i umiejętnościach myślenia.

     Wniosek jeden: Czytajmy jak najwięcej!

     Wasz Samorząd Uczniowski