• Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach

ogłasza

1. Rekrutację dzieci z rocznika 2017 do oddziału wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024 zamieszkałe na terenie Gminy Komorniki. Rekrutacja odbywa się elektronicznie w systemie „Nabór” dostępnym na stronie: https://nabor.pcss.pl/komorniki

Zachęcamy również do zapoznania się z Komunikatem zamieszczonym w dniu 20.01.br. na stronie Gminy Komorniki

Komunikat

2. Zapisy dzieci z rocznika 2016 do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024 zamieszkałych w obwodzie szkoły. Dzieci z rocznika 2017 mogą zostać przyjęte do klasy I na wniosek rodzica, po dostarczeniu zaświadczenia o spełnianiu obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego Zgłoszenie dzieci do klasy I odbywa się w formie tradycyjnej poprzez dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia do sekretariatu.

Obwód szkoły - ulice: Bazyliowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cechowa, Cicha, Dojazd, Fabianowska od numeru 71, Graniczna,  Grunwaldzka od ulicy Kolejowej do granicy z miastem Poznań, Jarzębinowa, Kolejowa od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Miętowej, Klonowa, Kminkowa, Koperkowa, Krótka, Kupiecka, Kuźnicza, Lawendowa, Letnia,  Lubczykowa, Lukrecjowa, Miętowa, Miodowa, Mokra, Ogrodowa, Owsiana, Pasieki, Pasterska, Podgórna,  Południowa, Północna, prof. Jana Kozłowskiego, prof. Wacława Strażewicza, Przewozowa, Pszenna, Rolna, Rumiankowa, Słoneczna, Spokojna, Skryta, Stawna, Sucha, Szafranowa, Szałwiowa, Szczypiorkowa, Tymiankowa, Wołczyńska, Wschodnia,  Zakładowa, Zachodnia, Zacisze, Zielarska, Żytnia, Zbożowa.

Termin rekrutacji i zapisów dzieci:  od 1 do 15 marca 2023 r.  Od 1 do 14 marca w godzinach 7.15- 9.00 i 12.30-14.30 oraz 15 marca od godz. 14.00 - do godz. 17.00.

Przy zapisie dziecka rodzic przedstawia do wglądu swój dowód osobisty oraz oryginał skróconego aktu urodzenia dziecka.

• Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Komorniki

na rok szkolny 2023/2024

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Złożenie wniosku o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postepowaniu rekrutacyjnym.

01.03.-15.03.2023 r.

do godz. 17.00

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego i stosownych dokumentów.

16.03-21.03.2023 r.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

22.03.2023.  (środa),

godz.12.00.

Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia
        w postaci pisemnego oświadczenia.

Brak dostarczenia pisemnego potwierdzenia woli rozumiane jest jako odstąpienie od rekrutacji.

22.03-28.03.2023 r.

do godz. 17.00

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego
        w Szkole Podstawowej nr 2 w Plewiskach.

29.03.2023 r. (środa)

• Dokumenty