• Dzięki dobrej współpracy z organem szkoły jakim jest Rada Rodziców oraz innymi podmiotami, szkoła stale rozwija swoją bazę materialną.

W 2019 Firma Beta - Auto sfinansowała usługę tapicerską - odnowiednie siedzisk, które umilają naszym uczniom spędzanie przerw i wypoczynek.

W lutym 2019 r. otrzymaliśmy 10 laptopów od firmy GFT, którą reprezentował pan Filip Koczorowski. Sprzęt będzie przeznaczony do zerówek oraz biblioteki.

W styczniu 2019 szkolny księgozbiór dla najmłodszych wzbogacił się o 50 pozycji - książek oraz kolorowych albumów. Darczyńca nie podał danych personalnych.

W październiku 2018 z inicjatywy pani Iwony Czerwińskiej, szkoła wzbogaciła się o zestaw siedzisk wypoczynkowych oraz ozdobnych kwiatów doniczkowych, które rozstawiono w różnych miejscach szkoły.

We wrześniu 2018 rodzic chcący zachować anonimowość, ufundował bukszpany, którymi obsadzono pusty klomb od frontu szkoły. Bukszpany tworzą napis SP 2.

W czerwcu 2018 wspólnie z RR obsadzono teren szkoły iglakami.

W maju 2018 przy współfinansowaniu przez RR zakupiono 25 tabletów oraz skrzynię do ich przechowywania.

W marcu 2018 roku z funduszy RR zakupiono sportowe stroje reprezentacyjne.

W 2017 roku pan Andrzej Krawiec wykonał płaskorzeźbę drzewa, które możemy oglądać na parterze w holu.