• Dzięki dobrej współpracy z organem szkoły jakim jest Rada Rodziców oraz innymi podmiotami, szkoła stale rozwija swoją bazę materialną.

Serdeczne podziękowania za pomoc w tapetowaniu sali technicznej kieruję do Pani Doroty Knop, Dawida Nowaka, Pawła Jankowiaka oraz Państwa Taranov. Dzięki Państwa zaangażowaniu zwykła sala stała się salą warsztatową z prawdziwego zdarzenia.

Pani Longina Bręczewska na bieżąco  wspomaga szkołę wszelkimi naklejkami ,  okleinami na szyby i ściany, artykułami dekoracyjnymi  - dzięki czemu w naszej szkole jest  pięknie.

Pan Paweł Homenko poprowadził zajęcia online na lekcjach muzyki dla uczniów klas 6 e, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e o muzyce w grach komputerowych, o tworzeniu gier, dzielił się swoim doświadczeniem i pasją z uczniami.

Państwo Katarzyna i Łukasz Zawalich ufundowali w lutym 2021 zestaw nowych mebli do szkolnego kącika Open Space. Są to: 2 stoliki, 8 krzeseł, 4 szafki, tablica bała oraz tablica tekstylna.

Państwo Katarzyna i Łukasz Zawalich ufundowali w grudniu 2020 roku dla Szkolnej Biblioteki 25 książek "Ucieczka z wyścigu szczurów" Roberta Kiyosaki.

W grudniu 2020 Ochotnicza Straż Pożarna w Plewiskach przekazała choinkę dla klasy 0a.

We wrześniu 2020 - Pan Igor Szewczenko przekazał 2 laptopy, które zostały oddane uczniom.

We wrześniu 2020 - Firma Direct it przekazała 3 komputery stacjonarne. Komputery zostaną wykorzystane w bibliotece szkolnej.

W styczniu 2020 - Pan Paweł Homenko przekazał szkole 10 piłek do siatkówki. Z piłek będziemy korzystać podczas zajęć wychowania fizycznego.

W 2019 Firma Beta - Auto sfinansowała usługę tapicerską - odnowienie siedzisk, które umilają naszym uczniom spędzanie przerw i wypoczynek.

W lutym 2019 r. otrzymaliśmy 10 laptopów od firmy GFT, którą reprezentował pan Filip Koczorowski. Sprzęt będzie przeznaczony do zerówek oraz biblioteki.

W styczniu 2019 szkolny księgozbiór dla najmłodszych wzbogacił się o 50 pozycji - książek oraz kolorowych albumów. Darczyńca nie podał danych personalnych.

W październiku 2018 z inicjatywy pani Iwony Czerwińskiej, szkoła wzbogaciła się o zestaw siedzisk wypoczynkowych oraz ozdobnych kwiatów doniczkowych, które rozstawiono w różnych miejscach szkoły.

We wrześniu 2018 rodzic chcący zachować anonimowość, ufundował bukszpany, którymi obsadzono pusty klomb od frontu szkoły. Bukszpany tworzą napis SP 2.

W czerwcu 2018 wspólnie z RR obsadzono teren szkoły iglakami.

W maju 2018 przy współfinansowaniu przez RR zakupiono 25 tabletów oraz skrzynię do ich przechowywania.

W marcu 2018 roku z funduszy RR zakupiono sportowe stroje reprezentacyjne.

W 2017 roku pan Andrzej Krawiec wykonał płaskorzeźbę drzewa, które możemy oglądać na parterze w holu.