• Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach

ogłasza

- rekrutację dzieci z rocznika 2015 do oddziału wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022

- zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 dzieci z rocznika 2014 lub 2015.

Termin zapisów:  1 do 12 marca 2021 r. w godzinach pracy szkoły (7.00-17.30)

Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną i wzrost zachorowani rezygnujemy z osobistego składania dokumentów w sekretariacie szkoły.

Dokumenty należy składać do urny znajdującej się w przedsionku szkoły przy wejściu głównym. Po dwudniowej kwarantannie dokumenty będą weryfikowane telefonicznie przez pracowników sekretariatu (z następujących numerów telefonu: 61 831 74 50 i końcówka 51, 52).

Obwód szkoły - ulice: Bazyliowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cechowa, Cicha, Dojazd, Fabianowska od numeru 71, Graniczna,  Grunwaldzka od ulicy Kolejowej do granicy z miastem Poznań, Jarzębinowa, Kolejowa od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Miętowej, Klonowa, Kminkowa, Koperkowa, Krótka, Kupiecka, Kuźnicza, Lawendowa, Letnia,  Lubczykowa, Lukrecjowa, Miętowa, Miodowa, Mokra, Ogrodowa, Owsiana, Pasieki, Pasterska, Podgórna,  Południowa, Północna, prof. Jana Kozłowskiego, prof. Wacława Strażewicza, Przewozowa, Pszenna, Rolna, Rumiankowa, Słoneczna, Spokojna, Skryta, Stawna, Sucha, Szafranowa, Szałwiowa, Szczypiorkowa, Tymiankowa, Wołczyńska, Wschodnia,  Zakładowa, Zachodnia, Zacisze, Zielarska, Żytnia, Zbożowa.

W przypadku zapisu dziecka do innej szkoły, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie.

• Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w gminie Komorniki

na rok szkolny 2021/2022

Lp.

Rodzaj czynności

w postępowaniu rekrutacyjnym

w postępowaniu uzupełniającym

1

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola publicznego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

01 - 12.03.2021 r.

04 – 07.05.2021 r.

2

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola publicznego i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

15 – 19.03.2021 r.

10 - 12.05.2021 r.

3

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

22.03.2021 r.

13.05.2021 r.

4

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

22 - 26.03.2021 r.

13 - 17.05.2021 r.

5

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

29.03.2021 r.

18.05.2021 r.