• Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach

ogłasza zapisy dzieci z rocznika 2016 do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024 zamieszkałe w obwodzie szkoły.

Dzieci, które uczęszczają do oddziału przedszkolnego w naszej szkole nie przechodzą do klasy I automatycznie. Rodzic też zobowiązany jest zapisać dziecko do szkoły.

Dzieci z rocznika 2017 mogą zostać przyjęte do klasy I na wniosek rodzica, po dostarczeniu zaświadczenia o spełnianiu obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego.

Zgłoszenie dzieci do klasy I odbywa się w formie tradycyjnej poprzez dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia do sekretariatu. Wniosek dostępny jest na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja klasy 1-8

Termin rekrutacji i zapisów dzieci:  o1 do 15 marca 2023 r.  Od 1 do 14 marca w godzinach 7.15- 9.00 i 12.30-14.30 oraz 15 marca od godz. 14.00 - do godz. 17.00.

Obwód szkoły - ulice: Bazyliowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cechowa, Cicha, Dojazd, Fabianowska od numeru 71, Graniczna,  Grunwaldzka od ulicy Kolejowej do granicy z miastem Poznań, Jarzębinowa, Kolejowa od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Miętowej, Klonowa, Kminkowa, Koperkowa, Krótka, Kupiecka, Kuźnicza, Lawendowa, Letnia,  Lubczykowa, Lukrecjowa, Miętowa, Miodowa, Mokra, Ogrodowa, Owsiana, Pasieki, Pasterska, Podgórna,  Południowa, Północna, prof. Jana Kozłowskiego, prof. Wacława Strażewicza, Przewozowa, Pszenna, Rolna, Rumiankowa, Słoneczna, Spokojna, Skryta, Stawna, Sucha, Szafranowa, Szałwiowa, Szczypiorkowa, Tymiankowa, Wołczyńska, Wschodnia,  Zakładowa, Zachodnia, Zacisze, Zielarska, Żytnia, Zbożowa.

W przypadku zapisu dziecka do innej szkoły, prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie.

Przy zapisie dziecka rodzic przedstawia do wglądu swój dowód osobisty oraz oryginał skróconego aktu urodzenia dziecka.

Terminy:

Złożenie karty zgłoszenia ucznia na rok szkolny 2023/2024

1-15.03.2023 r.

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną kart zgłoszeń

16-21.03.2023 r.

Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów                 przyjętych i nieprzyjętych do klasy pierwszej
             w Szkole Podstawowej nr 2 w Plewiskach.

29.03.2023 r. (środa)

• Dokumenty