• Wybory do Samorządu

• W ostatnim tygodniu września w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Klasy 4 - 8 reprezentowało ośmiu kandydatów: Wojciech Choroś 7a, Jan Grussy 8b, Ewa Henicz 4a, Jesica Klimek 5c, Anastazja Klimek 5c, Mateusz Matczak 5d, Nel Roszyk 8b.
          Przygotowali oni plakaty wyborcze oraz krótko przedstawili swoje pomysły przez szkolne radio. Kampania wyborcza przeniosła się też na korytarze szkoły gdzie były ulotki wyborcze, cukierki i rozmowy z kandydatami. Głosami uczniów naszej szkoły: przewodniczącą Samorządu Szkolnego została Nel Roszyk z klasy 8b, zastępcą Wojciech Choroś z klasy 7a. Pozostali kandydaci będą aktywnie uczestniczyć w pracach Samorządu w roku szkolnym 2019/2020.

• Opiekunowie Samorządu

• Elżbieta Kapluk