• Wszystkie chętne dzieci zapraszamy na kreatywne zajęcia świetlicowe (on-line) od dnia 22 marca 2021.

Harmonogram zajęć online:
        Poniedziałek: 09:30 Milena Mellenthin, Aurelia Kołodziejczak
        Wtorek: 09:00 Anna Dobieżyńska- Nowak
        Środa: 13:00 Katarzyna Matysiak, Anna Matysiak
        Czwartek: 12:30 Karolina Kusterka, Ewelina Dębska
        Piątek: 14:00 Anna Merta, Ewelina Wesołowska

Classroom- kod do zajęć na dzienniku elektronicznym Librus.

Zapraszają :
        Wychowawcy świetlic

• Cześć Świetliczaki!

Tematem przewodnim tego tygodnia są "Majowe święta". Odkryjmy przy tej okazji też piękno naszego kraju poprzez wspólną zabawę interaktywnymi PUZZLAMI . Zapraszamy Was zatem na podróż po polskich miastach.

Bawcie się dobrze 🙂

Puzzle interaktywne

• Drogie Świetliczaki 🙂

Przed nami czas trzech świąt: 1, 2 i 3 maja, które są szczególnie ważne w historii Polski.

Zapraszamy Was do naszej majowej prezentacji multimedialnej.

Majowe Święta

• Drogie Świetliczaki.

Z okazji Dnia Ziemi przygotowałyśmy dla Was grę "Memory - pamięć" w wersji online ߘ颠height=

Miłej zabawy!ߘ颠height=

• Cześć Świetliczaki!

Lubicie grać w tę popularną grę? Teraz przedstawiamy ją Wam w wersji online.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dobble

• Kochane Świetliczaki.

W tym tygodniu zapraszamy Was do skorzystania z prezentacji dotyczącej zdrowia. Znajdziecie w niej wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia, zdrowym odżywianiem itp.

Czekają na Was zadania z kodowania, bajki edukacyjne, puzzle, piosenki, przepisy na zdrowe posiłki i wiele wiele innych:)

Tydzień zdrowia

• Hej Świetliczaki!

Przygotowałyśmy dla Was interaktywne puzzle! Przyjemnej zabawy 🙂

Puzzle

• Świetliczaki!

"Światowy Dzień Wody- niech nam trwa cały rok!"- to nasz temat tygodnia. Zapraszamy Was do wspólnej- jakże ważnej i kreatywnej zabawy on-line!

Światowy Dzień Wody

• Drodzy uczniowie!

Przygotowałyśmy dla Was sportowy kalendarz adwentowy. Wykonuj codzienne zadanie sportowe, które ukryte jest pod każdym dniem aż do Wigilii!🎅  Przygotuj formę na Święta!

Powodzenia 😊😊😊

Sportowy kalendarz adwentowy

Świąteczne świetlicowe wyzwania

• Drogie świetliczaki !!!

W tym tygodniu mamy dla Was prezentację o tematyce rodziny:) Zapraszamy do korzystania z ciekawych zadań i quizów.

Życzymy miłej zabawy !!!!

Rodzina

• Cześć Świetliczaki!

W tym tygodniu zabieramy Was do krainy Świętego Mikołaja🎅Zapraszamy do naszej prezentacji w której znajdziecie bardzo dużo kreatywnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu!

Miłej zabawy!

• Cześć Świetliczaki!  😉

Dzisiaj obchodzimy Dzień Pluszowego Misia i z tej okazji przygotowałyśmy dla Was wirtualny pokój zagadek - escape room 😉 Rozwiązujcie zadania, zapamiętujcie cyfry, a przy tym bawcie się bardzo dobrze!

Powodzenia! 🙂

Escape room - dzień pluszowego misia

• Dzień dobry Świetliczaki!

Zapraszamy Was na spotkanie - pełne wróżb, radości i zabawy..

,,Hokus-pokus, czary-mary, Niech się spełnią andrzejkowe czary”.

Zabawy Andrzejkowe

• Witajcie Świetliczaki!

Nasi wychowawcy świetlic przygotowali dla Was kolejne atrakcje na ciekawe spędzanie czasu wolnego. Może zagramy dziś w "Grzybobranie"? albo ułożymy puzzle (quiz)?

Zapraszamy Was do zabawy!

Grzybobranie                                                                                    Puzzle

• Witajcie Świetliczaki!

Lubicie jesień? W tym tygodniu zapraszamy Was na wirtualną podróż, która odkryje przed Wami piękno jesiennych krajobrazów. Zapraszamy do prezentacji genial.ly, czeka tam na Was mnóstwo propozycji do kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Piękno jesiennego krajobrazu

• Cześć Świetliczaki !

Zapraszamy Was na biało-czerwoną wyprawę związaną ze Świętem Niepodległości w Polsce.

Przypominamy, że czekamy na Was w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek na Classroom w e-świetlicy.

11 listopada Święto niepodległości

• Cześć Świetliczaki !!!

W tym tygodniu zapraszamy Was na pełną przygód i ciekawostek wyprawę do lasu!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
        Nie zapomnijcie, że nasza e-świetlica czeka na Was na Classroom 🙂

Wyprawa do lasu

• Kochane Świetliczaki!

W tym tygodniu zapraszamy Was na bardzo smaczną wycieczkę 🙂 Nasza zdalna świetlica rusza w świat pełen europejskich smaków!

Zapraszamy do wspólnej zabawy 🙂
        Wychowawcy świetlicy SP2 Plewiska

Kuchnie w różnych krajach europejskich