• Let's Dance Tancbuda

• „Let's Dance Tancbuda", to projekt zajęć artystycznych z oddziaływaniem profilaktycznym skierowany do uczniów placówek szkolnych Gminy Komorniki.

W ramach projektu przewidziane jest stałe prowadzenie zajęć artystycznych w takich dziedzin jak: taniec, muzyka z częstotliwością jeden raz w tygodniu naprzemiennie zajęcia taneczne, muzyczne dodatkowo uzupełniony o panel z psychologiem poruszający problematykę dorastającej młodzieży do końca grudnia 2021 r.

Zajęcia w naszej szkole będą odbywać się w każdy wtorek (od 04.10.2022r) o godzinie 16:10.

Dodatkowy elementem programu będą warsztaty eksperckie raz w miesiącu ze znanymi autorytetami reprezentującymi różne dziedziny sztuki.

Poprzednie edycje TANCBUDY cieszyły się bardzo dużą popularnością na terenie placówek szkolnych Gminy Komorniki, a dyrektorzy z radością przyjęli informację i możliwości powrotu projektu.

Uczestnicy projektu to dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat w ilości do 30 osób w grupie.

Udział w projekcie dla uczestników jest BEZPŁATNY!

Organizatorem projektu jest Fundacja TALENT, który jest współfinansowany z budżetu Gminy Komorniki. Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach udostępnia salę na potrzeby projektu.

Telefon do kontaktu w sprawie zajęć: Leszek Baranowski 530 051 372

Prosimy by podopieczni na pierwsze zajęcia przynieśli podpisane oświadczenie, podczas których będzie tworzona lista obecności uczestników.

let's dance tancbuda - oświadczenie rodziców

• Taekwondo Olimpijskie

• Sztuka walki, SPORT, Rozwój - zapraszamy dzieci od 3 roku życia 👧🏻👦🏻 Ogłaszamy nabór do sekcji TAEKWONDO OLIMPIJSKIEGO. Naszą największą misją jest zarażanie dzieci sportem! Przyjdź i zobacz czy Twojemu dziecku się spodoba! ❤💪
          WRZESIEŃ TRENINGI BEZPŁATNE !
          Poniedziałki
          godz. 17:15 (3-5 lat)
          godz. 18:00 (+6 lat)
          Jeśli masz pytania śmiało zadzwoń -> +48508454243

• Zajęcia taneczne Activus

• Klub Taneczno-Sportowy ACTIVUS ogłasza nabór do grup tanecznych w SP 2 w Plewiskach 💃🕺 Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach

☎️ ZAPISY I INFORMACJE tel.516-741-115, info@activus-fitness.pl

• Time Creator Studio

• Zapraszamy na zajęcia z gimnastyki artystycznej w lokalizacji Plewiska

Proponujemy : Gimnastykę artystyczną 6-15 lat oraz taniec z el. gimnastyki dla dzieci 4-6 lat .

Zajęcia odbywają się w poniedziałki , środy  i czwartki

Można jeszcze dołączyć do formacji tanecznych modern jazz oraz hip hop .

👍aby zapewnić sobie udział w zajęciach należy
          📧napisać na adres timecreatorstudio@gmail.com
          ☎masz pytania 609104012
          👍prosimy o następujące informację:
          ✅imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy
          ✅informacja o dotychczasowych doświadczeń związanych z ruchem (taniec, akrobatyka,balet, gimnastyka)

🍒gimnastyka artystyczna to forma ćwiczeń dla dziewcząt, która poprzez ćwiczenia zawierające elementy tańca, baletu, rytmiki, preakrobatyki oraz ćwiczeń z przyborami, kształtuje estetykę ruchu i harmonię ciała
          🤸‍♀️ćwiczenia z przyborami: skakanka, obręczą, piłką, wstążką sprawiają, że zajęcia są bardzo atrakcyjne
          🤸‍♀️rozwija wiele cech fizycznych oraz psychomotorycznych: koordynację i pamięć ruchową, dobrą adaptację organizmu do wysiłku, muzykalność, smukłą sylwetkę, systematyczność w pracy, stanowczość i upór w dążeniu do celu, umiejętność koncentracji i podzielność uwagi
          🤸‍♀️zajęcia dla dzieci w wieku 4-15lat
          🤸‍♀️ na koniec roku dzieci biorą udział w turnieju gimnastycznym
          podczas którego prezentują swoje umiejętności, relacja z imprezy https://www.youtube.com/watch?v=iXLVl2MxKHc
          🤸‍♀️ występ Hani w układy z obręczą https://www.youtube.com/watch?v=D238tpNq4WU

• Karate

• Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 2 , będą odbywać się w godzinach świetlicowych. Trener będzie odbierał i odprowadzał dzieci do świetlic.

Zapraszamy wszystkich uczniów systematycznie, dwa razy w tygodniu na uczestnictwo w zajęciach karate. To wyjątkowo atrakcyjne zajęcia dla dzieci, zapewniające wiele dynamicznych zabaw, w których trener bierze aktywny udział.  Dzięki nim dzieci budują pewność siebie, uczą się szacunku, odwagi, odpowiedzialności i wytrzymałości. Wzmacniają prawidłową postawę ciała oraz wszystkie grupy mięśniowe poprzez gry i zabawy ruchowe.

Dla wielu rodziców karate jest dyscypliną sportu  kojarzoną z przemocą – nic bardziej mylnego! Takie zajęcia uczą empatii, niesienia pomocy drugiej osobie oraz wzajemnego zrozumienia.

Ćwiczenia ruchowe od najmłodszych lat są bardzo ważnym elementem  rozwoju dziecka. Każda aktywność wpływa na umiejętności motoryczne oraz zdrowie naszych pociech.  Zachęcamy do możliwości uczestniczenia w naszych zajęciach.

Grafik 2022/2023

OA / OB + nowe osoby z 1F, 1E, 1C