• Znajdziesz mnie w bibliotece

• Są takie tematy, tytuły i serie czytelnicze, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem heartyes

Po wielu rozmowach z młodymi czytelnikami uznaliśmy, że Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”, będzie doskonałą okazją do zainicjowania akcji pod tym samym tytułem.

Święto biblioteki to tak naprawdę święto czytelników, dlatego otwieramy listę książek, które odbiorcy słowa pisanego chcieliby znaleźć na regałach jako prezenty.

Lista marzeń znajduje się poniżej. Katalog będzie na bieżąco uzupełniany o kolejne czytelnicze fantazje, znajdą się tu również relacje z realizacji życzeń.

Jeśli chcecie świętować z nami, spójrzcie na listę i zastanówcie się, czy na Waszej półce nie zalega książka i nieśmiało czeka, by kolejna osoba wzięła ją w swoje dłonie.

Dary można podpisywać, by znaleźć się na liście darczyńców, lub zostawiać je anonimowo w bibliotece szkolnej.

Piszcie o swoich czytelniczych potrzebach i spełniajcie marzenia innych!!!

smiley BIBLIOTEKA = CZYTELNIK + KSIĄŻKA smiley

• Ulubione serie >>

• Najpopularniejsi bohaterowie >>

• Książka dla mnie >>