• Zbieraj kroki z Pho3nix Active School

• Nasza szkoła w ramach projektu sportowego Pho3nix Active School została zgłoszona w konkursie na największą liczbę kroków w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów szkoły podczas tygodnia sportowych wyzwań – od 6 do 14 kwietnia 2021 roku. Dzieci zbierają kroki w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids.

Nagroda
          Szkoła, która uzbiera największą liczbę kroków w trakcie trwania konkursu wygrywa sportowe opaski dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w rywalizacji!

Co trzeba zrobić?
          - rejestrujemy się na stronie https://app.pho3nix-kids.com/rejestracja i zakładamy konto Ucznia.
          - pobieramy aplikacje mobilna Pho3nix Kids w Google Play lub App Store. Uczniowie reprezentujący Szkołę w Konkursie muszą mieć aktywne „Konto Uczeń” przyporządkowane do Szkoły, w której się uczą oraz zintegrowaną aplikację z aplikacjami Google Fit lub Apple Health
          - wykonujemy w dniach 6 do 14 kwietnia największą liczbę kroków z tą aplikacja

Zachęcamy Was do logowania się w aplikacji, aplikacja mobilna Pho3nix Kids, do pobrania ze sklepów Google Play oraz AppStore.

Pho3nix Kids to aplikacja dla dzieci, która liczy kroki, motywuje do regularnej aktywności i za nią nagradza!

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w KONKURSIE NA NAJAKTYWNIEJSZA SZKOŁĘ - ZBIERAJ KROKI W DNIACH 6-14 KWIETNIA I WYGRYWAJ NAGRODY, Bawimy się i rywalizujemy!

Szczegóły na plakatach: plakat 1plakat 2plakat 3

• Najpiękniejsza Kartka Świąteczna w języku angielskim lub niemieckim

• Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VIII  do wzięcia udziału w Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną w języku niemieckim i angielskim.

kolorowe jajka wielkanocne z dorysowanymi uszkami zająca

• Kolorowa Wiosna

• Wielkimi krokami zbliża się wiosna w związku z tym zapraszamy uczniów klas 1-3 do międzyszkolnego gminnego konkursu fotograficznego- Kolorowa wiosna.

Termin nadsyłania został wydłużony do 15 kwietnia

Załącznik 1

Załącznik 2

• Święty Józef Opiekun i Patron

• Potrafisz rysować? Malować? A może robisz świetne zdjęcia? Zapraszamy Cię do udziału w archidiecezjalnym konkursie plastyczno – fotograficznym pod hasłem: „Św. Józef Opiekun i Patron”. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej lub plastyczno – fotograficznej w formacie A3 lub A4 inspirowanej tematem. Technika wykonania pracy dowolna. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 marca, powodzenia!

• Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas 3

•

Z okazji zbliżającego się Dnia Świętego Patryka serdecznie zapraszamy naszych trzecioklasistów do udziału w konkursie. Już niebawem rozpoczniemy eliminacje szkolne. Tylko dziesiątka najlepszych uczniów będzie mogła reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym i podejść do testu w formie on-line.
          Dokładny przebieg konkursu został opisany w załączonym regulaminie.
          Trzymajmy kciuki za naszych przedstawicieli.

Good luck!

Regulamin konkurs

• Konkurs Kwestionariusz Postmana

• Konkurs zakończony

Jesteś kreatywną osobą posiadającą wiele ciekawych pomysłów? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Może to Ty zaprojektujesz wynalazek przyszłości.

Wszystkie chętne osoby z klas 6-8 zapraszamy do zapoznania się z regulaminem

Czekamy na Wasze innowacyjne prace.

• Atrakcje turystyczne krajów anglojęzycznych

• Konkurs zakończony

Z okazji zbliżających się Mikołajek nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie o najciekawszych atrakcjach i zabytkach krajów anglojęzycznych.
          W obecnej sytuacji, kiedy nie możemy podróżować udajmy się wspólnie na wycieczkę po Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych chociaż w naszej wyobraźni. Może odwiedzimy miejsce gdzie urząd prezydenta obejmie świeżo wybrany Joe Biden?

Link do quizu dla klas 4-6: https://liblink.pl/wHjYvwIi3H

Have fun with English!

• Konkurs zakończony

Zapraszamy  uczniów klas III do udziału w szkolnym konkursie Spelling Master. Szczegóły oraz informacje odnośnie zapisów znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

Regulamin Spelling Master 2020

Marta Kazimierczak-Con
        Joanna Nowacka

• Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Whos Your Favourite Teacher? Zasady oraz termin konkursu są zamieszczone w załączonym regulaminie. Have fun with English!

regulamin Who's your favourite teacher

• Nagłówek