• III Ogólnopolski Konkurs Językowo-Plastyczny „Idiom…ink”

    Nauczyciele angielskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie skierowanym do klas 1-7.
    Prace wraz z pisemną zgodą na udział dziecka w konkursie (na oddzielnej kartce) należy przekazać do anglisty uczącego w danej klasie w terminie do 15.10.2019.

    Celem konkursu jest nauka poprzez zabawę i ukazanie potrzeby znajomości idiomów angielskich, które nadają wypowiedzi żywszy i bardziej obrazowy charakter oraz rozładowują napięcie pomiędzy rozmówcami dzięki swemu dowcipnemu brzmieniu.

   • Culture Marathon

    Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie Culture Marathon, który nawiązuje do kultury krajów anglojęzycznych.

    Zachęcamy do zapoznania się z załączonym regulaminem.

    Regulamin konkursu

    Zespół nauczycieli języka angielskiego

   • II Konkurs fotograficzny pt. „Wakacje z przyrodą”

    Prace należy składać u organizatorek konkursu do 30 września 2019r.

    Konkurs dla uczniów klas I – VIII SP 2 w Plewiskach

    Organizatorzy:
    Elżbieta Kapluk
    Klaudia Sobocińska

    Więcej szczegółów w ogłoszeniach w e-dzienniku

    • Konkurs plastyczny JPII

     „Każde dziecko jest artystą”  powiedział kiedyś Pablo Picasso i miał rację, dlatego już po raz trzeci zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Wstańcie, chodźmy!” Zadaniem uczestników jest wykonanie wybraną techniką: malarstwo, grafika, rysunek,  ilustracji tych słów . Na wasze prace czekamy do piątku 20 wrześnie, a już dziś mocno ściskamy za Was kciuki! Szczegóły na plakacie i u opiekuna konkursu p. Lidii Sobońskiej.