• Zapraszamy do udziału w konkursie. Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu Mój talent

• Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na prawidłowym literowaniu angielskich słów za pomocą brytyjskiego alfabetu. Polecamy zapoznać się z załączonym regulaminem. Czekamy na zapisy do 25.11.2019r.
        Może to Ty zostaniesz Mistrzem?

Regulamin Spelling Master.

• Konkurs plastyczny JPII

„Każde dziecko jest artystą”  powiedział kiedyś Pablo Picasso i miał rację, dlatego już po raz trzeci zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Wstańcie, chodźmy!” Zadaniem uczestników jest wykonanie wybraną techniką: malarstwo, grafika, rysunek,  ilustracji tych słów . Na wasze prace czekamy do piątku 20 wrześnie, a już dziś mocno ściskamy za Was kciuki! Szczegóły na plakacie i u opiekuna konkursu p. Lidii Sobońskiej.

• Farby, pędzel, odrobina wyobraźni   i do dzieła! Zapraszamy Was do udziału w  zupełnie wyjątkowym konkursie plastycznym, którego hasło brzmi „ZROZUMIEĆ NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ”. Aby wziąć w nim udział wystarczy przy pomocy jednej ze wskazanych technik  stworzyć pracę plastyczną, będącą ilustracją tych słów. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Konkurs ma charakter ogólnopolski. Na wasze prace czekamy do 12 listopada, powodzenia!

• III Ogólnopolski Konkurs Językowo-Plastyczny „Idiom…ink”

Nauczyciele angielskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie skierowanym do klas 1-7.
        Prace wraz z pisemną zgodą na udział dziecka w konkursie (na oddzielnej kartce) należy przekazać do anglisty uczącego w danej klasie w terminie do 15.10.2019.

Celem konkursu jest nauka poprzez zabawę i ukazanie potrzeby znajomości idiomów angielskich, które nadają wypowiedzi żywszy i bardziej obrazowy charakter oraz rozładowują napięcie pomiędzy rozmówcami dzięki swemu dowcipnemu brzmieniu.

• Culture Marathon

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII do udziału w konkursie Culture Marathon, który nawiązuje do kultury krajów anglojęzycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym regulaminem.

Zespół nauczycieli języka angielskiego

• II Konkurs fotograficzny pt. „Wakacje z przyrodą”

Prace należy składać u organizatorek konkursu do 30 września 2019r.

Konkurs dla uczniów klas I – VIII SP 2 w Plewiskach

Organizatorzy:
        Elżbieta Kapluk
        Klaudia Sobocińska

Więcej szczegółów w ogłoszeniach w e-dzienniku