• Złoty Mikrofon 2023

• Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0-3 do udziału w II Edycji Konkursu Piosenki "ZŁOTY MIKROFON"

Uprzejmie informujemy, że Szkolny Konkurs Piosenki ZŁOTY MIKROFON odbędzie się 1 marca 2023 r. o godzinie 10.30 w auli.
          Tym samym termin zgłoszeń zostaje wydłużony do 22 lutego. Czekamy zatem na wszystkich niezdecydowanych ;)
          Zgłoszenia można dokonać przez Librus u organizatorek. Podkłady prosimy przesyłać do p. Agaty Grobel na adres agata.grobel@gs.sp2plewiska.edu.pl

Regulamin - Złoty Mikrofon 2023

• Christmas Dictation

• Nauczyciele języka angielskiego zapraszają uczniów klas VI-VIII do udziału w konkursie CHRISTMAS DICTATION.

Konkurs odbędzie się na auli w dniu 15.12.2022r. o godzinie 13:25. Drużyny zgłaszają się punktualnie o wyznaczonej godzinie na aulę.

Zadania osób w grupie:
           - dyktujący: czyta powieszony na ścianie tekst, zapamiętuje i następnie dyktuje osobie piszącej, używa tylko języka angielskiego,
          - piszący: spisuje dyktowany tekst,
          - korektor: nie pisze, siedzi obok piszącego, sprawdza i ustnie poprawia błędy.

Zgłoszenia całych drużyn przyjmują nauczyciele języka angielskiego uczący w danych klasach do 06.12.2022r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

Nauczyciele języka angielskiego

Christmas dictation - regulamin

• Wakacyjne wspomnienia

• Gminny Konkurs Fotograficzny