• Hej Świetliczaki! Przygotowałyśmy dla Was wirtualny pokój zagadek- ESCAPE ROOM! Dotyczy tematu związanego z bezpieczeństwem w czasie wakacji. Zdobywajcie kolejne misje i zapamiętujcie cyfry, bo to one pomogą Wam otworzyć sejf! Udanej zabawy i powodzenia !

Link:   Bezpieczne wakacje

• Hej Świetliczaki i wszyscy uczniowie SP 2 Plewiska! Mamy dla Was grę sportową. Zachęcamy do spędzenia czasu przy grze. Mamy nadzieję że z przyjemnością będziecie wykonywać zadania fizyczne jakie dla Was przygotowałyśmy. Miłej zabawy! 😉

Link:    Sportowcy

• Hej Świetliczaki! W tym tygodniu naszym tematem są wakacje, które zbliżają się wielkimi krokami!Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezentację interaktywną, w której znajdziecie dużo ciekawych propozycji zajęć. Przyjemnej zabawy!

Link:   Czas na wakacje

• Hej Świetliczaki! W tym tygodniu Witamy Lato! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezentacje interaktywną, w której napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Życzymy miłej zabawy!

Link:   Witamy Lato!

• Hej Świetliczaki i wszyscy uczniowie SP 2 Plewiska 🙂 Przygotowałyśmy dla Was kilka gier planszowych online 🙂 Zachęcamy do wspólnej zabawy 🙂

Link:    Gry planszowe online

• Hej Świetliczaki! Nowy tydzień pełen przygód przed nami! Tym razem tematem są nasze wycieczki. Zapraszamy Was do prezentacji interaktywnej- znajdziecie tam dużo ciekawych materiałow: puzzli, szyfrowanek i filmów edukacyjnych związanych z tematyką! Miłej zabawy!

Link:    Nasze wycieczki

• Hej Świetliczaki! W tym tygodniu jesteśmy w świecie dziecięcych zabaw i marzeń. Przygotowałyśmy dla Was grę planszową online ,,Bajkowa droga"!😉   Mamy nadzieję, że miło spędzicie czas!

Link:   Bajkowa droga

• Drogie Świetliczaki! Z okazji Waszego Święta życzymy Wam szczęśliwych chwil, dużo radości i wspaniałych prezentów! Zapraszamy do zabawy!

Link:    Świat dziecięcych zabaw i marzeń

• Kochane Świetliczaki! W tym tygodniu zabierzemy Was w świat czarodziejskich baśni! Zapraszamy do wspólnej zabawy 🙂

Link:     Czarodziejski świat

• Hej Świetliczaki! Przygotowałyśmy dla Was wirtualny pokój zagadek- escape room. Znajdziecie się w ,,Zaczarowanej Krainie" i rozwiązując zagadki, zapamietując cyfry dojdziecie do celu 😉 Udanej zabawy i powodzenia! 😉

Link:     Zaczarowana kraina

• Kochane świetliczaki! W tym tygodniu przygotowałyśmy dla Was dużo ciekawych materiałów w interaktywnej prezentacji. Tematem głównym są Europejskie dyscypliny sportowe 😉 Znajdziecie tam rownież Kalendarz Świąt Nietypowych 🙂 Korzystajcie z materiałów i miło spędzajcie czas 🙂

Link:   Europejskie dyscypliny sportowe

• Hej Świetliczaki i wszyscy uczniowie SP 2 Plewiska! Mamy dla Was dodatek specjalny - grę sportową. Zachęcamy do spędzenia czasu przy grze. Mam nadzieję że z przyjemnością będziecie wykonywać zadania fizyczne jakie dla Was przygotowałysmy. Przyjemnej zabawy 🙂

Link:    Sportowy wyścig

• Hej Świetliczaki! Czy wiecie, że zbliża się Dzień Europy? Jeśli chcecie dowiedzieć się wielu informacji o Unii Europejskiej to zajrzyjcie do interaktywnej prezentacji. Znajdziecie tam wiele ciekawych filmów edukacyjnych, zagadek i quizów. Dla spragnionych ruchu są też atrakcyjne ćwiczenia i trochę tańca. Wszystko specjalnie dla Was w poniższym linku.

Link:    Europo - kim jesteś?

• Cześć Świetliczaki! Przed nami weekend majowy. Czy wiecie, jakie święta wtedy obchodzimy? Jeśli chcecie dowiedzieć się, co kryje się pod nazwą Święto Pracy i czym jest konstytucja, zajrzyjcie do prezentacji interaktywnej. Dużo wiedzy, ciekawostek, wyzwań - to wszystko specjalnie dla Was!

Link: Majowe Święta Narodowe

• Witajcie Świetliczaki!!! Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi, przygotowałyśmy dla Was escape room! Spróbuj swoich sił w wirtualnym pokoju zagadek! Rozwiązuj łamigłówki, zapamiętuj zakodowane cyfry, dzięki temu uda Ci się otworzyć sejf 😃 Powodzenia!!!

Link:   Ratujmy Naszą Planetę

• Hej Świetliczaki! Czy wiecie, że zbliża się Międzynarodowy Dzień Ziemi? Wszyscy razem musimy dbać o naszą planetę, bo jest dla nas domem. Jak to zrobić? Zajrzyjcie do prezentacji interaktywnej. Znajdziecie w niej dobre rady i mnóstwo wiedzy na temat ekologii i nie tylko.

Link:    Ziemia nasz wspólny dom

• Witajcie w świecie Dżungli i Sawanny smiley

Link:   W świecie dżungli i sawanny

• Hej Świetliczaki! Niebawem Wielkanoc. Zajrzyjcie do prezentacji interaktywnej i zobaczcie, co dla Was przygotowały Wasze panie. Czas oczekiwania na święta nie może być nudny. Wykorzystajcie świąteczne pomysły i bawcie się dobrze.

Wesołych Świąt!

Link:  Wielkanoc w naszych domach

• Drogie Dzieci! Chcecie podjąć wyzwanie? Zapraszamy Was do wykonania ciekawych zadań. Zajrzyjcie do tej prezentacji i podążajcie wyznaczoną trasą. Powodzenia!

Link:     W zdrowym ciele zdrowy duch

• Sposób na nudę

• Świetlicowe propozycje na spędzenie czasu wolnego. Zachęcamy świetliki do odwiedzenia strony ;)

Link:     Wiosna, ach to ty?