14.11.2021 15:10
          Święto odwagi, talentów i kreatywności

Są malutkie, okrągłe i niepozorne, a mimo tego potrafią sprawić wiele radości. Kropki, bo o nich mowa, zawitały dziś na szkolne korytarze. Te rozdane przez naszych wolontariuszy można by liczyć w setkach, a każda z nich skrywała w sobie dobrą myśl, która wywoływała uśmiech na twarzy adresata. Przyczyną wszystkiego był oczywiście Międzynarodowy Dzień Kropki, który przypada 15 września. To święto odwagi, talentów i kreatywności, które przypomina nam że każdy z nas jest wyjątkowy, a marzenia naprawdę się spełniają. Wszystkim, którzy obchodzili je dzisiaj razem z nami, serdecznie dziękujemy.

• Opatrunek na Ratunek

13.09.2021 22:24
          Pomagamy misjonarzom

3,2, 1 startujemy! Razem z pierwszym dzwonkiem zapraszamy Was do udziału w pierwszej w tym roku akcji szkolnego koła wolontariatu. Tym razem prosimy Was o pomoc w przywróceniu uśmiechów na twarzach pacjentów szpitali misyjnych w Afryce. Jest to możliwe dzięki ogólnopolskiej akcji Fundacji Redemptoris Missio „Opatrunek na Ratunek”. Jej cel to zbiórka artykułów opatrunkowych, które pomagają misjonarzom nieść pomoc mieszkańcom najuboższych rejonów Afryki. Tegoroczna edycja akcji w naszej szkole potrwa od 14 do 28 września, szczegóły na plakacie. Za wsparcie akcji już dziś serdecznie dziękujemy!

• Mały gest - wielki cel

26.07.2021 23:25
          Upominki dla Adasia

Prezenty i kartki, które zbieraliśmy w akcji Mały gest – wielki cel, trafiły prosto do rąk Adasia z Poznania. Wszystkim, którzy okazali dobre serce, serdecznie dziękujemy.

• Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Kiekrzu

12.05.2021 22:57
          Zbiórka chusteczek nawilżanych dla niemowląt

• Uśmiech pod zakrętką

20.04.2021 10:04
          Zbiórka kosmetyków

„Nigdy nie poznamy całego dobra, jakie może dać zwykły ludzki uśmiech”. Zainspirowani tym mądrym przekazem zamknęliśmy uśmiechy w flakonikach, pudełkach i butelkach wypełnionych kosmetykami, by w ten sposób przekazać go młodzieży z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej NASZ DOM w Chrzypsku Wielkim. A wszystko to za sprawą zbiórki, która odbyła się w naszej szkole. I dziś możemy już Wam  powiedzieć, że się udało. Nasz podarunek sprawił, że na wielu obdarowanych twarzach pojawił się uśmiech. Za wsparcie zbiórki serdecznie dziękujemy, bo dobro to taka rzecz, która się mnoży, kiedy się nią dzieli.