• Strajk zawieszony

• W związku z jutrzejszym zawieszeniem akcji strajkowej, informuję, że zajęcia lekcyjne zostają wznowione 29 kwietnia b.r., według planu. Proszę kontrolować dziennik elektroniczny, gdyż mogą pojawić się zastępstwa.

• 26 kwietnia 2019

• Szanowni Państwo, dnia 26 kwietnia 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Plewiskach odbywać się będą w godzinach od 7.00-17.00 dla klas 0-3. O przyjęciu dzieci na zajęcia decyduje kolejność zgłoszenia telefonicznego.

• 25 kwietnia 2019

• Szanowni Państwo, w dniu 25 kwietnia 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Plewiskach bedą odbywać się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci z klas 0-3. Decyduje telefoniczna kolejność zgłoszeń.

• 24 kwietnia 2019

• Szanowni Państwo dnia 24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Plewiskach odbywać się będą zajęcia opiekuńczo wychowawcze w godzinach od 7.00 do 17.00.O przyjęciu dziecka na zajęcia decyduje kolejność zgłoszenia telefonicznego.

• Informacja

• Szanowni PaństwoUprzejmie informuję, że w dniach 18 kwietnia (czwartek), 19 kwietnia (piątek) oraz 23 kwietnia (wtorek) będzie możliwość zapisania dziecka z klas 0-3 na zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.00-17.00. Niestety obecnie jestem w stanie zorganizować tylko jedną grupę - 25 osobową, proszę więc o zapisywanie telefoniczne dzieci w godzinach pracy sekretariatu (7.30-15.30).

Z wyrazami szacunku M. Woźniak

• Egzamin ósmoklasisty

• W dniach 15-17 kwietnia b.r., planowany jest egzamin ósmoklasisty. Uczniów klas ósmych prosimy o przybycie do szkoły o godzinie 8.00, zbiórka na parterze w hollu szkoły. Proszę obowiązkowo zabrać ze sobą długopis z czarnym tuszem (na matematykę linijkę), a telefon zostawić w domu lub w szafce szkolnej.

15 kwietnia - język polski, 120 minut+60

16 kwietnia - matematyka, 100 minut+50

17 kwietnia - język obcy nowożytny, 90 minut+45

Powodzenia!

• Zajęcia w dniach 10-12 kwietnia

• W dniach 10-12 kwietnia (środa - piątek) w Szkole Podstawowej nr 2 w Plewiskach w godzinach od 9.00 do 14.00 uruchamiane są 2 grupy do 25 dzieci w wieku powyżej 8 roku życia. Jedna grupa - zajęcia sensoryczno-plastyczne, druga grupa- zajęcia sportowe na sali gimnastycznej. Zajęcia te są organizowane przez organ prowadzący i poprowadzą je osoby z zewnątrz.

Z wyrazami szacunkuM. Woźniak

• Egzaminy sprawnościowe w SP 2 Komorniki

• Uwaga!

Z powodu strajku szkolnego testy sprawnościowe dla uczniów kandydujących do klasy 4. sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Komornikach zostają odwołane. W oddzielnym komunikacie poinformujemy Państwa o aktualnej dacie i godzinie przeprowadzenia testów.

Bardzo dziękuję,

Karolina Cicha, wicedyrektor SP 2 w Komornikach

• Informacja o strajku

• Szanowni Państwo,

wszystko wskazuje na to, że do zapowiadanego w dniu 08.04.2019 r. strajku nauczycieli dojdzie. W tym dniu dopiero będę posiadała informacje na temat ostatecznej liczby osób, które do strajku przystąpią. Z uwagi na fakt, iż w poniedziałek nie jestem w stanie zorganizować zajęć dydaktycznych jak i opiekuńczych przypominam, iż rodzic dziecka do lat 8 może skorzystać z prawa do opieki zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (Dz.U. z 2017 r. poz. 1368 z późn. zm.).

Dla dzieci powyżej 8 roku życia organ prowadzący proponuje zajęcia rekreacyjne, które będą odbywały się w DK Remiza w Plewiskach w poniedziałek i wtorek w godz. 9.00-14.00 (szczegóły w załączniku).

Przesyłam Państwu także pismo  Kuratora Oświaty kierowane do Rodziców (w załączniku).

Proszę na bieżąco śledzić informacje na e-dzienniku związane z organizacją pracy szkoły w najbliższych dniach.

Marlena Woźniak

• Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi.

• Udało się! Dzięki zaangażowaniu naszych świetlic zdobyliśmy CERTYFIKAT ŚWIETLICY PRZYJAZNEJ UCZNIOWI. Od września 2018 roku do marca 2019 roku realizowaliśmy 10 zadań przewidzianych w regulaminie, wśród których znalazły się m.in. konkursy plastyczne i recytatorskie, zorganizowanie przedstawienia teatralnego czy dnia wspólnego czytania. Całość koordynowała Pani Katarzyna Orkiszewska - wychowawca świetlicy.

Jest moc! BRAWO!