• 11 listopada

• 11 listopada to data bardzo ważna dla wszystkich Polaków. To dzień, w którym odzyskaliśmy naszą wolność. Uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Odzyskania Niepodległości biorąc udział w uroczystych apelach. Klasy 0-3 spotkały się na hali sportowej aby przy "ognisku" zaśpiewać ważne dla naszego narodu pieśni. Klasy 4-8 wzięły udział w przedstawieniu. Zapraszamy do obejrzenia obydwu wzruszających i pełnych emocji wydarzeń.

• Dzień patrona 7 listopada

• 7 listopada obchodziliśmy 155 rocznicę urodzin naszej patronki Marii Skłodowskiej-Curie. W tym dniu odbył się uroczysty apel. Dzień ten był ukoronowaniem naszych tygodniowych działań. W tym czasie poznawaliśmy życie i dokonania Marii. Młodsze klasy tworzyły plakaty, prace plastyczne, eksperymentowały. Ukazał się numer specjalny Głosu szkoły poświęcony naszej patronce. Wszyscy uczyliśmy się hymnu szkoły „Chemia serc”, który zaśpiewaliście wspólnie na apelu. Z okazji urodzin Marii Skłodowskiej-Curie zorganizowaliśmy również „Spotkanie z nauką”, relacja z wydarzenia już wkrótce.

• Spotkanie z nauką -grafik atrakcji

• Już 7 listopada Spotkanie z nauką. Zaczynamy wielkim pokazem przygotowanym przez naszych gości z Wydziału Chemii UAM. Będzie magicznie, ale o tym musicie się przekonać osobiście. Potem zapraszamy do samodzielnego eksperymentowania i zabawy. Każde dziecko, które zbierze 6 pieczątek otrzyma drobny upominek. Pieczątki można otrzymać za udział w pokazach, warsztatach lub eksperymentach. Zapraszamy!

• Spotkanie z nauką

• 7 listopada urodziła się nasza patronka, Maria Skłodowska-Curie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na Spotkania z nauką. Będziemy mogli poczuć się jak Maria i zostać naukowcami. W tym dniu eksperymentujemy i bawimy się z nauką. Odbędą się również pokazy i warsztaty zorganizowane przez naszych wspaniałych gości. Szczegóły już wkrótce. Rezerwujcie czas 7 listopada od 17.30 do 19.30.