• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się wg poniższego harmonogramu w dniu 2 września 2019 r.:

8.00 oddziały 4-8

9.00 oddziały 1-3

Zerówki - godzina 10.00

Rozpoczecie planowane jest od strony dziedzińca szkolnego (od strony boiska).

Po uroczystości rozpoczęcia roku, 2 września, zerówki udają się ze swoimi wychowawczyniami do sal, w których prowadzone będą planowe zajęcia do godziny 13.00

Świetlica w dniu 2 września czynna będzie od 6.30 - 17.30

• Oddział dwujęzyczny

• W dniu dzisiejszym odbył się dodatowy test predyspozycji językowych, jednak ze względu na brak wymaganej liczby uczniów - kandydatów do klasy siódmej dwujęzycznej, oddział w nadchodzącym roku szkolnym 2019/2020 nie zostanie utworzony.

• Informacja

• Od dnia 14.08.2019 r.  dostępne są w szkole listy uczniów z przydziałami do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Informacja o  przydziale do klas 2 – 8 jest dostępna w sekretariacie szkoły.

Termin kiermaszu podręczników szkolnych dla oddziału przedszkolnego zostanie podany podczas rozpoczęcia roku szkolnego.

• Dodatkowy nabór do oddziału dwujęzycznego

• W trakcie dodatkowych negocjacji pomiędzy Wójtem Gminy Komorniki, a Dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach, ustalono następujące warunki naboru uzupełniającego do oddziału 7 dwujęzycznego: liczba uczniów oddziału - minimum 14 (podpisane oświadczenia woli), test predyspozycji językowych dla kandydatów którzy go nie pisali w naszej szkole - 19 sierpnia o godzinie 11:00

W piątek 16 sierpnia o godzinie 14:00 upływa termin składania deklaracji do oddziału dwujęzycznego.