• Nauczanie zdalne dla 4-8

• Uprzejmie informuję że zdalne nauczanie w oddziałach 4-8 jest wydłużone do 8 listopada br. Zerówki oraz klasy 1-3 pracują w trybie stacjonarnym.

• Nauczanie zdalne

• Od dnia 21.10 do 26.10 (włącznie) w klasach 1 - 3 zostaje wprowadzona nauczanie zdalne. Jednocześnie czas nauczania zdalnego klas 4-8 zostaje przedłużony do 26.10 (włącznie).

Szczegóły w zarządzeniu w zakładce "Czas Covid" oraz w e-dzienniku.

• Nauczanie zdalne dla oddziałów 4-8

• Od jutra, 20 X do piątku 23 X, oddziały 4-8 będą nauczanie zdalnie. Dzieci z klas 1-3 (poza wyjątkami) oraz oddziały przedszkolne kontynuują naukę stacjonarną. Szczegóły w e-dzienniku.

Jakub Szeszuła

• Zarządzenie dotyczące zasad zakrywania ust i nosa

• Od dnia 15 października obowiązuje zarządzenie dyrektora dotyczące zasad zakrywania ust i nosa na terenie szkoły. Prosimy o zapoznanie się z treścią zarządzenia.

Treść zarządzenia jak i inne dokumenty związane z postępowaniem w czasie epidemii można znaleźć w zakładce Covid - 19

• Głos szkoły

• Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkolną gazetką "Głos Szkoły". Wydanie specjalne z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Gazetka dostępna jest w zakładze Z życia szkoły.

• Wybory do SU

• W pierwszym tygodniu października odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Klasy 4 - 8 reprezentowało 10 kandydatów: Wojciech Choroś, Nicole Matysik, Dominika Dąbkowska, Michał Józefowicz, Maksymilian Sierakowski, Maja Radoła, Laura Roszyk, Amelia Kobrzyńska, Yeva Verbytska oraz Joanna Drążkiewicz. Kandydaci przygotowali swoje plakaty wyborcze oraz ciekawe programy z którymi można było zapoznać się na gazetkach Samorządu Uczniowskiego. Zaprosiliśmy również wszystkich do obejrzenia krótkiego filmu, mini debaty przedwyborczej. Głosami uczniów naszej szkoły: przewodniczącym Samorządu Szkolnego został Wojciech Choroś z klasy 8a, zastępcą Nicole Matysik z klasy 8b. Pozostali kandydaci będą aktywnie uczestniczyć w pracach Samorządu w roku szkolnym 2020/2021.

Dziękujemy wszystkim za udział w wyborach i życzymy sukcesów!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

• Nowy sprzęt dzięki SMOK

• Z początkiem roku szkolnego trafił do magazynu nowy sprzęt sportowy do szkolenia koszykarskiego. Dzięki realizacji programu SMOK otrzymaliśmy z Polskiego Związku Koszykówki 5 sztuk D-man (stojak sylwetka koszykarska) i czekamy na kolejną partię piłek do mini koszykówki nr 5 i do zabawy w klasach I - III nr 3. Dzięki wsparciu GOSiR Komorniki oraz UKS "VICTORIA" pozyskaliśmy 15 piłek marki "Molten" nr 6 do szkolenia dziewczynek z klas VI - VIII.

• Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki SMOK

• Nasza szkoła w roku 2019 przystąpiła do programu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki SMOK, który ukierunkowany jest na promocję i szkolenie dzieci w koszykówce. Każdego roku około 50 dziewczynek z klas I - V uczestniczy w zajęciach prowadzonych w hali sportowej naszej szkoły. Od września kontynuowane są zajęcia, do których można w każdej chwili przystąpić. Zajęcia dla klas I - III odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach 18:30 - 20:00 a dla klas IV i V we wtorki i czwartki od 17:00 do 18:30. Program SMOK realizowany jest na mocy umowy zawartej pomiędzy Gminą Komorniki i Polskim Związkiem Koszykówki. Corocznie w ramach realizacji programu nasza szkoła otrzymuje wsparcie materialne w postaci specjalistycznego sprzętu sportowego do szkolenia w koszykówce z którego na co dzień korzystają zarówno uczestnicy programu jak również pozostali uczniowie w ramach zajęć wychowania fizycznego.