• Nadal nauczanie zdalne

• 26 lutego 2021 r.,  opublikowane zostało rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2021 r., poz. 366).

Zgodnie z wprowadzoną zmianą od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 14 marca 2021r.. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych:

1. szkół podstawowych w zakresie klas IV-VIII;
            2. szkół ponadpodstawowych;
            3. placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego;
            4. ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych;
            5. domów wczasów dziecięcych;
            6. szkolnych schronisk młodzieżowych.

Jakub Szeszuła

• Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach zaprasza

• Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa wraz z dziećmi do udziału w zajęciach online w GOK Komorniki! ❤️

• J. angielski dla dorosłych - wtorek godz. 17:00 (gr. początkująca); godz. 18:45 (gr. zaawansowana)
            • Jazz dance dla dzieci - środy godz. 16:30
            • Joga dla dzieci - środy godz. 17:00
            • Joga dla dorosłych - środa godz. 18:00
            • Akrobatyka dla dzieci - czwartek godz. 15:00
            • Street dance dla dzieci - czwartek godz. 16:15
            • Sercem malowane dla dzieci - czwartek godz. 16:00
            • Zumba dla dorosłych - czwartek godz. 19:00

Dodatkowo, trwają też zapisy na:

• Akrobatyka dla dzieci - poniedziałek godz. 15:30
            • Street dance dla dzieci - poniedziałek godz. 16:45
            • Joga dla dorosłych - piątek godz. 18:10

Szczegóły na FB i stronie www 😊

Zapraszamy również do obejrzenia spektaklu dla dzieci zachęcającego do zabawy i ruchu :

„Bal Super Charakterów”

(https://www.youtube.com/watch?v=hYrrOWL9Xso&feature=youtu.be)  w formie animacji on-line. ❤️

Dostępny tylko do czwartku 04.02.2021r.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmików na kanale na YouTubie >> https://www.youtube.com/channel/UCylLw-KLIuj9UeIcp73xOBQ/videos

• Matematyczny ebook

• Wszystkich chętnych uczniów klas 4-8 zapraszamy do tworzenia matematycznego ebooka .

Co można wykonać?

1. Bingo
            2. Szyfromat
            3. Matematyczne kółko i krzyżyk
            4. Notatkę graficzną
            5. Itp.

Zadanie można wykonać dowolną techniką, może być również w wersji elektronicznej.
            W przypadku notatki graficznej prosimy o zdjęcie lub skan, a gdy wrócimy do szkoły o dostarczenie pracy.
            Wszyscy uczniowie, którzy włączą się w tworzenie ebooka zostaną nagrodzeni oceną z matematyki.
            Efekty waszej pracy zostaną umieszczone w ebooku, który zostanie umieszczony na stronie naszej szkoły, a może w przyszłości uda się wydać w wersji papierowej.
            Wykonane prace proszę przesłać na adres e-mail swojego nauczyciela matematyki.

Na prace czekamy do 30.04.2021 roku.

Zapraszamy, może razem uda się nam stworzyć coś ciekawego.