• Mędzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

     • Nasi uczniowie zakwalifikowali się do etapy finałowego Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla klas VI i VIII z gminy Dopiewo i okolic.

      Z klasy VIII: Filip Borek (kl. 8b), Norbert Matysiak (kl. 8b), Adrian Gaca (kl. 8b), Julia Trawnicka (kl. 8b), Tomasz Ligocki (kl. 8b). Klasy VI: Paweł Janowski (kl. 6c), Piotr Kaczan (kl. 6c), Filip Stanecki (kl. 6c), Marceli Lewandowski (kl. 6b).

      Etap finałowy odbędzie się w marcu w Szkole Podstawowej w Dąbrówce.

      Gratulujemy zakwalifikowaniu się do eliminacji finałowych.

     • Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

     • Nasz uczeń Tomasz Ligocki z klasy VIII B zakwalifikował się do eliminacji okręgowych IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie! Spośród 6000 tysięcy uczestników z całej Polski do etapu okręgowego weszło 500 uczniów.

      Gratulujemy zakwalifikowaniu się do eliminacji okręgowych.

     • Akcja Wielka Orkierstra Świątecznej Pomocy

     • 13 stycznia 2019 roku nasza szkoła brała udział w WOŚP. Na terenie Plewisk zebraliśmy: 1,738,41 zł.

      Wolontariusze: Sylwia Fuhrmann-Komar, Asia Małagocka i Jacek Lisowski.

      W piątek 11 stycznia uczniowie naszej szkoły pomagali w zbiórce na terenie szkoły. Składamy podziękowanie dla mieszkankom i mieszkańcom Plewisk za życzliwość, dobre słowo i przekazane pieniądze.

      Również dotarła do nas wstrząsająca wiadomość, że Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz zmarł po tragicznym zamachu na jego życie podczas udziału w WOŚP. Wyrazy szczerego żalu i współczucia składamy mieszkankom i mieszkańcom Gdańska.

      Drogi Prezydencie jesteśmy wszyscy myślami z Tobą i Twoją rodziną.